group-of-asian-students-showing-hands-talking-question-with-teacher-in-class--e1637212703968.jpg

Promovabilitate de 100%

Suntem extrem de bucuroși să vă anunțăm că toți elevii noștri au promovat examenul de Bacalaureat. Rata de promovare este de 100%! Vă felicităm sincer pentru această realizare remarcabilă!

Această performanță nu ar fi fost posibilă fără angajamentul vostru, munca asiduă și dedicarea pe care ați demonstrat-o. Vă mulțumim pentru eforturile depuse. Ați arătat din nou că sunteți o echipă extraordinară.

În aceste momente de bucurie, dorim să subliniem, de asemenea, importanța credinței și a lui Dumnezeu în reușita noastră. Cu credința în inimă, am depășit obstacolele și am reușit să atingem acest nivel de excelență.

Vă mulțumim, de asemenea, profesorilor și părinților pentru sprijinul și îndrumarea constantă. Sunteți parte integrantă a acestui succes.

Dumnezeu să vă binecuvânteze!